Bone Ninja

Eğitim amaçlı ve daha çok doktorlar için tasarlanan bu uygulama bazı konularda bu eğitimi görmüş kişilere oldukça yardımcı oluyor.
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 49.99
  • Boyut 33.13 MB
  • Sürüm 4.3.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici LifeBridge Health
Bone Ninja indir; Shawn Ninja ve Dr. John Herzenberg: Kemik Ninja, uzuv deformitesi düzeltmede uzman iki ortopedi cerrahı tarafından geliştirilen bir öğretim aracıdır.

Shawn Ninja ve Dr. John Herzenberg: Kemik Ninja, uzuv deformitesi düzeltmede uzman iki ortopedi cerrahı tarafından geliştirilen bir öğretim aracıdır. Cerrahların uzun kemik deformitelerini analiz etmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Kemik Ninja, normal bacakların ve deforme bacakların radyografileriyle önceden yüklenmiş olarak gelir. Sağlanan vakaları analiz edebilir veya kendiniz yükleyebilirsiniz. Analiziniz tamamlandığında, farklı osteotomi çözümlerini denemek için kesme aracını kullanabilirsiniz. Sağlanan durumlar için önerilen çözümler karşılaştırma için kullanılabilir.

Kemik Ninja, çizgiler çizmek, açıları ölçmek, uzunlukları ölçmek ve büyütmeyi kalibre etmek için araçlar içerir. Kesici takım, tek veya çok düzeyli deformitelerin düzeltilmesini simüle etmek için bir veya daha fazla parçayı manipüle etmenize izin verir. Radyografların analizi, 22'nci yılda (DeformityCourse.com) yıllık Baltimore Limb Deformite Kursumuzda (BLDC) öğretilen metodolojiye dayanmaktadır. BLDC'yi desteklemek için bu uygulamayı geliştirdik ve katılımcılardan ve diğer kullanıcılardan geribildirim bekliyorum. Kemik Ninja bir klinik araç olarak değil, bir eğitim aracı olarak sunulmaktadır. Deformiteleri "otomatik olarak" analiz etmeyecektir. Kemik Ninja'yı kullanabilmek için öncelikle deformite düzeltmesini analiz etme ve planlama metodolojisini öğrenmelidir. Kemik Ninja kalem, cetvel, gonyometre ve kağıt için 21. yüzyıl mobil bir alternatiftir.

Daha fazla vaka örneği, daha fazla açıklama ve daha fazla araç ekleyerek Kemik Ninja periyodik olarak güncellenecektir. “Bone Ninja” ismi kasıtlı olarak tuhaftır ve eğitim felsefemizi “bilgi-eğlence” olarak yansıtmaktadır.

Kemik Ninja App uygulaması sadece eğitim amaçlı tasarlanmıştır. Amaç, doktorlara uzun kemik deformitelerini nasıl analiz edeceğini öğretmektir. Kemik Ninja Uygulaması tıbbi teşhis veya tedavi için kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. İnsan hatalarının ya da tıp bilimindeki değişikliklerin ışığında, ne yazarlar ne de geliştirici, bu yazılımda yer alan bilgilerin doğru ya da eksiksiz olduğunu ve herhangi bir hata ya da eksiklikten ya da kullanımından elde edilen sonuçlardan sorumlu olmadığını garanti etmez.

Bone Ninja indir